- Specialist in duurzame verpakkingen
- Kosteloos afhalen in Zevenhuizen en Kudelstaart
- Ruime voorraad
Eén van de makkelijkste brievenbusdozen om te vouwen. Snelle handling doordat je maar op twee punten hoeft te vouwen.
Formaat: A5 255 x 160 x 23 mm wit.
| Lengte | 255 mm |
|---|---|
| Breedte | 160 mm |
| Hoogte | 23 mm |
| Kleur | Wit |
| Type Doos | Stansdoos |
| Opdruk | Zonder opdruk |
| Handgrepen | nee |
| Past door de brievenbus | ja |
Gemiddeld 6 keer per jaar zullen wij een nieuwsbrief sturen
© 2024 All rights reserved
Niet alle artikelen staan nog online. Bel of mail ons gerust!