- Specialist in duurzame verpakkingen
- Kosteloos afhalen in Zevenhuizen en Kudelstaart
- Ruime voorraad
Lichtgewicht brievenbusdoos van stevig golfkarton met kleppen en extra clip.
Formaat: 310 x 220 x 28 mm.
| Lengte | 310 mm |
|---|---|
| Breedte | 220 mm |
| Hoogte | 28 mm |
| Kleur | Bruin |
| Type Doos | Stansdoos |
| Opdruk | Zonder opdruk |
| Handgrepen | nee |
| Past door de brievenbus | ja |
Gemiddeld 6 keer per jaar zullen wij een nieuwsbrief sturen
© 2024 All rights reserved
Niet alle artikelen staan nog online. Bel of mail ons gerust!