- Specialist in duurzame verpakkingen
- Kosteloos afhalen in Zevenhuizen en Kudelstaart
- Ruime voorraad
Webshopdozen, ook wel Autolock verzenddozen genoemd, kunnen dankzij de automatische bodem bijzonder snel worden opgezet. Vervaardigd uit sterk golfkarton en uitgevoerd met krachtige zelfklevende strip en tearstrip. Binnenmaat: 345 x 256 x 130 mm. Buitenmaat 348 x 259 x 135 mm.
| Lengte | 345 mm |
|---|---|
| Breedte | 256 mm |
| Hoogte | 130 mm |
| Kwaliteit karton | B Golf |
| Kleur | Bruin |
| Type Doos | Autolock, Plakstrip, Zelfsluitend |
| Opdruk | Zonder opdruk |
| Handgrepen | nee |
Gemiddeld 6 keer per jaar zullen wij een nieuwsbrief sturen
© 2024 All rights reserved
Niet alle artikelen staan nog online. Bel of mail ons gerust!