- Specialist in duurzame verpakkingen
- Kosteloos afhalen in Zevenhuizen en Kudelstaart
- Ruime voorraad
Een snelle en makkelijke webshopdoos met een sterke zelfklevende plakstrip. De doos is makkelijk te openen dankzij de openscheurperforatie strip. Formaat is 180 x 120 x 100 mm B-Golf.
| Lengte | 180 mm |
|---|---|
| Breedte | 120 mm |
| Hoogte | 100 mm |
| Kwaliteit karton | B Golf |
| Kleur | Bruin |
| Type Doos | Autolock, Plakstrip, Zelfsluitend |
| Opdruk | Zonder opdruk |
| Handgrepen | nee |
Gemiddeld 6 keer per jaar zullen wij een nieuwsbrief sturen
© 2024 All rights reserved
Niet alle artikelen staan nog online. Bel of mail ons gerust!