- Specialist in duurzame verpakkingen
- Kosteloos afhalen in Zevenhuizen en Kudelstaart
- Ruime voorraad
| Lengte | 445 mm |
|---|---|
| Breedte | 315 mm |
| Hoogte | 355 mm |
| Kwaliteit karton | B Golf |
| Kleur | Bruin |
| Type Doos | Vouwdoos |
| Handgrepen | Ja |
| Per Bundel | 30 stuks |
| Per Pallet | 330 stuks |
Gemiddeld 6 keer per jaar zullen wij een nieuwsbrief sturen
© 2024 All rights reserved
Niet alle artikelen staan nog online. Bel of mail ons gerust!