- Specialist in duurzame verpakkingen
- Kosteloos afhalen in Zevenhuizen en Kudelstaart
- Ruime voorraad
De garderobedozen worden geleverd zonder roede.
Formaat 485 x 485 x 1020 mm.
| Lengte | 485 mm |
|---|---|
| Breedte | 485 mm |
| Hoogte | 1020 mm |
| Kwaliteit karton | EB Golf |
| Kleur | Wit |
| Type Doos | Vouwdoos |
| Opdruk | Zonder opdruk |
| Handgrepen | Ja |
Gemiddeld 6 keer per jaar zullen wij een nieuwsbrief sturen
© 2024 All rights reserved
Niet alle artikelen staan nog online. Bel of mail ons gerust!