- Specialist in duurzame verpakkingen
- Kosteloos afhalen in Zevenhuizen en Kudelstaart
- Ruime voorraad
Deze Flatcreen Box:
| Lengte | 2060 mm |
|---|---|
| Breedte | 115 mm |
| Hoogte | 1000 mm |
| Kwaliteit karton | BC Golf |
| Kleur | Bruin |
| Opdruk | Zonder opdruk |
| Handgrepen | Ja |
| Type Doos | Vouwdoos |
Gemiddeld 6 keer per jaar zullen wij een nieuwsbrief sturen
© 2024 All rights reserved
Niet alle artikelen staan nog online. Bel of mail ons gerust!