- Specialist in duurzame verpakkingen
- Kosteloos afhalen in Zevenhuizen en Kudelstaart
- Ruime voorraad
| Lengte | 480 mm |
|---|---|
| Breedte | 480 mm |
| Hoogte | 660 mm |
| Kwaliteit karton | BC Golf |
| Kleur | Wit |
| Opdruk | Blanco |
| Handgrepen | Ja |
| Per Pallet | 150 stuks |
Gemiddeld 6 keer per jaar zullen wij een nieuwsbrief sturen
© 2024 All rights reserved
Niet alle artikelen staan nog online. Bel of mail ons gerust!