- Specialist in duurzame verpakkingen
- Kosteloos afhalen in Zevenhuizen en Kudelstaart
- Ruime voorraad
Kartonnen doos met buitenmaat: 40 x 40 x 60 (lxbxh).
| Lengte | 400 mm |
|---|---|
| Breedte | 400 mm |
| Hoogte | 600 mm |
| Kwaliteit karton | B Golf |
| Type Doos | Vouwdoos |
| Handgrepen | Ja |
| Opdruk | Met opdruk/pijlen |
| Per pallet | 330 stuks |
Gemiddeld 6 keer per jaar zullen wij een nieuwsbrief sturen
© 2024 All rights reserved
Niet alle artikelen staan nog online. Bel of mail ons gerust!