- Specialist in duurzame verpakkingen
- Kosteloos afhalen in Zevenhuizen en Kudelstaart
- Ruime voorraad
Kartonnen doos met buitenmaat: 400 x 300 x 470 (lxbxh).
B golfkarton met handgrepen.
| Lengte | 400 mm |
|---|---|
| Breedte | 300 mm |
| Hoogte | 470 mm |
| Kwaliteit karton | B Golf |
| Kleur | Bruin |
| Type Doos | Vouwdoos |
| Opdruk | Met opdruk/pijlen |
| Handgrepen | Ja |
Gemiddeld 6 keer per jaar zullen wij een nieuwsbrief sturen
© 2024 All rights reserved
Niet alle artikelen staan nog online. Bel of mail ons gerust!