- Specialist in duurzame verpakkingen
- Kosteloos afhalen in Zevenhuizen en Kudelstaart
- Ruime voorraad
Deze verzenddoos wordt ook wel Aquadoos of waterdoos genoemd.
Formaat: 290 x 260 x 400 mm
| Lengte | 290 mm |
|---|---|
| Breedte | 260 mm |
| Hoogte | 400 mm |
| Kwaliteit karton | B Golf |
| Kleur | Bruin |
| Type Doos | Vouwdoos |
| Opdruk | Met opdruk/pijlen |
| Handgrepen | Ja |
Gemiddeld 6 keer per jaar zullen wij een nieuwsbrief sturen
© 2024 All rights reserved
Niet alle artikelen staan nog online. Bel of mail ons gerust!