- Specialist in duurzame verpakkingen
- Kosteloos afhalen in Zevenhuizen en Kudelstaart
- Ruime voorraad
De Amerikaanse vouwdoos is de perfecte doos om producten te vervoeren, te verzenden en op te slaan
Binnenmaat : 370 x 190 x 140 mm (lxbxh).
| Lengte | 370 mm |
|---|---|
| Breedte | 190 mm |
| Hoogte | 140 mm |
| Kwaliteit karton | B Golf |
| Kleur | Bruin |
| Handgrepen | nee |
| Per bundel | 25 stuks |
| Per pallet | 1320 stuks |
Gemiddeld 6 keer per jaar zullen wij een nieuwsbrief sturen
© 2024 All rights reserved
Niet alle artikelen staan nog online. Bel of mail ons gerust!