- Specialist in duurzame verpakkingen
- Kosteloos afhalen in Zevenhuizen en Kudelstaart
- Ruime voorraad
Amerikaanse vouwdoos 150 x 150 x 120 mm (binnenmaat) BC Golf.
| Lengte | 150 mm |
|---|---|
| Breedte | 150 mm |
| Hoogte | 120 mm |
| Kwaliteit karton | BC Golf |
| Kleur | Bruin |
| Opdruk | Zonder opdruk |
| Handgrepen | nee |
| Per pallet | 1680 stuks |
| per bundel | 10 stuks |
Gemiddeld 6 keer per jaar zullen wij een nieuwsbrief sturen
© 2024 All rights reserved
Niet alle artikelen staan nog online. Bel of mail ons gerust!